Towarzystwo pożyczek wzajemnych

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Towarzystwo pożyczek wzajemnych

Towarzystwo pożyczek wzajemnych, czyli tak zwane TPW- jest platformą finansową, która łączy ludzi poprzez udzielanie pożyczek społecznościowych za pośrednictwem internetu. Ta innowacyjna platforma cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków w naszym kraju, zarówno pośród pożyczkobiorców, jak i inwestorów takiej pożyczki finansowej. Towarzystwo pożyczek wzajemnych udziela kredytu finansowego od 100 złotych do nawet 20 tysięcy złotych. Taki kredyt udzielany jest na około 30 dni z możliwością przedłużania spłat.

Towarzystwo pożyczek wzajemnych, czyli tak zwane TPW

 

W jaki sposób działamy? Wystarczy tylko kilka prostych kroków:

1. Rejestracja.

Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej tpw .Ponadto należy przejść pozytywną weryfikację, potwierdzoną odpowiednimi dokumentami i już za kilka chwil Twoje konto będzie automatycznie aktywowane przez nasz serwis internetowy. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

2. Logowanie.

Wystarczy się zalogować na naszą stronę internetową tpw podając swój login i hasło użyty podczas rejestracji konta w naszym serwisie.

3. Pożyczanie/ Udzielanie pożyczek.

Po zalogowaniu możesz cieszyć się możliwościami, jakie oferuje nasz serwis. Możesz stworzyć własną ofertę lub wybrać z dostępnych na naszej stronie. Wystarczy wejść w zakładkę pożyczam bądź inwestuję.

W zakładce pożyczam- konsument zakłada swoją aukcję internetową, a następnie po zakończeniu akcji przelewa prowizję. Później pożyczkobiorca otrzymuje umowę pożyczki oraz harmonogram spłat pożyczki i potwierdza otrzymanie przelewu na konto.

Natomiast w zakładce inwestuję- konsument dołącza do wybranej aukcji internetowej, a po jej zakończeniu otrzymuje umowę z danymi do wypłaty pożyczki. Następnie pożyczkodawca- inwestor wykonuje przelew internetowy na konto klienta- pożyczkobiorcy oraz potwierdza wykonanie przelewu internetowego w naszym systemie.

Co się dzieje w chwili, gdy następuje brak spłaty zobowiązania?

W pierwszej kolejności następuje windykacja pożyczkobiorcy poprzez przedstawiciela firmy towarzystwa pożyczek wzajemnych. A następnie tpw odkupuje od pożyczkodawcy pożyczkę, zwracając mu wszystkie założone pieniądze. Także nic nie ryzykujemy, a możemy tylko wiele zyskać.

Zostać inwestorem- pożyczkodawcą w naszej firmie!

Wystarczy, że jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i posiadasz ważny dokument tożsamości. Twój zysk jest na wyciągnięcie ręki. Każdorazowo od jednej pożyczonej pożyczki otrzymujesz aż 4 procent od przelanych na pożyczkę pieniędzy. Taka pożyczka udzielana jest zazwyczaj na okres jednego miesiąca, ale zawsze można ją przedłużyć. Pamiętaj, że niczym nie ryzykujesz, a możesz zarobić dodatkowe pieniądze.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej platformy tpw lub za pomocą infolinii pod numerem telefonu 600 111 771. Możesz także wysłać do nas e-mail na adres: inwestycje@tpw.pl podając swoje dane kontaktowe oraz numer telefonu komórkowego. Nasz koordynator skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe!

Zostań pożyczkobiorcą- konsumentem w naszej firmie!

Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej pożyczki społecznościowe Po weryfikacji konta, będziesz mógł korzystać z naszej platformy.

Przejdziesz weryfikację PLUS, a to oznacza, że sprawdzimy Cię w Biurze Informacji Gospodarczej, zweryfikujemy Twój adres zamieszkania, dowód osobisty, drugi numer kontaktowy telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz deklarowanego źródła dochodu. Pamiętaj, że możesz skorzystać tylko z jednego punktu weryfikacji, nie wymagamy od Ciebie spełnienia wszystkich kryteriów.

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Zadzwoń do biura obsługi klienta pod numer telefonu: +48 510 444 888 lub wyślij e-mail na adres: info@tpw.pl.

Czekamy właśnie na Ciebie!!!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *