uroda zima jaki kolor włosów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

temat wybrany: uroda zima jaki kolor włosów

Jak dobrać kolor włosów na jesień?

Jesień to czas, kiedy zmieniają się kolory wokół nas. Liście drzew stają się cieplejsze i bardziej przytłumione, a cała przyroda nabiera bardziej stonowanego charakteru. To dobry moment, aby zastanowić się nad zmianą koloru włosów. Jakie kolory będą najlepiej pasowały do jesieni?

1. Brązy

Brązy to idealny wybór na jesień. Od jasnych, miodowych odcieni po głębokie, ciepłe tonacje, brązy są uniwersalne i pasują do różnych typów urody. Dla osób o jasnej karnacji polecamy ciepłe, miodowe brązy, a dla osób z ciemniejszą skórą idealne będą głębsze odcienie.

2. Czerwienie

Czerwienie to idealny wybór dla odważnych. Odcienie od jasnego miedzianego po głęboki burgund są idealne na jesień. Dla osób o jasnej karnacji polecamy ciepłe, miedziane odcienie, a dla osób z ciemniejszą skórą idealne będą bardziej zdecydowane, głębsze czerwienie.

3. Blond

Blond to klasyczny kolor włosów, który pasuje do wielu typów urody. Na jesień polecamy wybieranie ciepłych, złotych odcieni, które dodadzą blasku twarzy i pasują do intensywniejszych barw jesieni.

4. Czernie

Czernie to klasyczny kolor, który zawsze będzie modne. W tym sezonie warto postawić na bardziej naturalne odcienie czarnych, które nie są zbyt sztywne i dodają urody.

Nie ma jednego koloru włosów, który idealnie pasuje do każdej osoby. Ważne jest, aby wybrać ten kolor, który podkreśli naszą urodę i pasuje do naszego stylu. Pamiętajmy, że zmiana koloru włosów to zmiana całego wizerunku, więc warto rozważyć ją dokładnie przed podjęciem decyzji.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *