Wigilia firmowa w hotelu nad morzem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Wigilia firmowa w hotelu nad morzem

Zabieganie o pracownika to codzienność właściciela każdej szanującej się firmy szczególnie w kwestii fachowców i specjalistów. W dzisiejszych czasach często to pracodawca musi przekonać do siebie pracownika a nie odwrotnie. Jeszcze kilka lat temu wystarczyło do standardowej pensji dołożyć pakiet medyczny czy karnet na siłownie.

Dziś często jest to niezbędne minimum. Coraz częściej firmy dbają również by ich pracownicy otrzymywali premie w postaci wyjazdów integracyjnych czy wspólnych bankietów. Doskonałą okazją do takiej właśnie firmowej integracji jest wigilia firmowa. Jak ją zorganizować, by nie tylko integrowała pracowników, ale również była pozytywnie zapamiętana przez wszystkich?

Wigilia firmowa w wyjątkowym miejscu

Standardowo tego typu imprezy organizowane są w restauracji. Nikt już nie bawi się w samodzielne przygotowywanie potraw i późniejsze ich odgrzewanie w biurowej mikrofali. Jedzenie powinno być smaczne, elegancko zaserwowane i pasujące do świątecznej atmosfery. Taką właśnie atmosferę tworzą wyjątkowe miejsca. Znana wszystkim restauracja, zlokalizowana niedaleko biura w tym przypadku się nie sprawdzi. Dużo lepszy będzie kilkudniowy wyjazd za miasto. Ze świętami Bożego Narodzenia większości z nas kojarzą się ośnieżone góry. Gdyby jednak przełamać ten schemat i na firmowy wyjazd świąteczny wybrać hotel nad morzem? To doskonały pomysł, szczególnie gdy przyjrzymy się bliżej ofertom nadmorskich kurortów.

Wbrew pozorom nie są to całkowicie uśpione wioski, które atrakcyjne są jedynie latem. Nadmorskie hotele coraz częściej proponują całą gamę atrakcji również zimą. Wiele z nich posiada bogate zaplecze SPA i choć większość z nas nie zaryzykuje wejścia do Bałtyku przy ujemnej temperaturze powietrza, to masaże i basen na pewno pomogą wszystkim pracownikom w zrelaksowaniu się. Wigilia firmowa w hotelu nad morzem to również gwarancja doskonałej kuchni. Boże Narodzenie to czas kiedy każdy z nas je dużo ryb. Niewiele osób przepada za tradycyjnym karpiem, jednak morskie ryby to zupełnie co innego. Bliskość łowisk gwarantuje, że hotelowa kuchnia zaserwuje nam najświeższe okazy. Taką wigilie wszyscy będą wspominać co najmniej do Wielkanocy.

Wigilia firmowa idealny czas na integrację

Organizując wigilię firmową w hotelu nad morzem powinniśmy pomyśleć o czymś więcej niż tylko jedzeniu. Podczas kilku dni w gronie współpracowników można zorganizować wiele dodatkowych atrakcji. Plaża, choć nie przyda się do opalania, może być idealnym miejscem do organizacji porannego treningu. Jeśli pogoda będzie nam sprzyjać taka przewieszka dobrze wszystkim zrobi. Najbardziej odważni mogą spróbować morsowania. Popołudnie to idealny moment na kulig. W nadmorskich miejscowościach znajdziemy wiele ścieżek biegnących przez lasy.

To idealna sceneria do przejażdżki w saniach ciągniętych przez konie. Idealnym zakończeniem takiego dnia będzie organizacja ogniska. Jeśli jednak pracownicy będą woleli wypocząć w cieple po całym dniu na powietrzu wieczór w saunie czy basenie również będzie idealnym rozwiązaniem. To tylko niektóre atrakcje proponowane przez nadmorskie hotele. Wigilia firmowa może być wyjątkowym czasem integrującym wszystkich współpracowników. Zorganizowanie jej nad morzem na pewno spotka się z pozytywnym przyjęciem.

Artykuł powstał przy współpracy z Nadmorski.pl
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *