Yerbomos – stylowy termos do przyrządzania yerba mate

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Yerbomos - stylowy termos do przyrządzania yerba mate

Picie yerba mate nie ma nic wspólnego z piciem zwyczajnej herbaty. To rytuał, który może być porównywany do palenia fajki pokoju. Naczynie, z którego pije się napar przekazywane jest z rąk do rąk w kręgu najbliższych sobie osób. Regularne spożywanie yerba mate jest bardzo zdrowe i pomaga łagodzić niektóre dolegliwości. Jest to jedna z najzdrowszych herbat na świecie. Oczywiście można ją przyrządzić w zwykłym kubku, jednak traci się wówczas poczucie wykonywania istotnej części ceremoniału. Najlepiej jest więc zaopatrzyć się w specjalne wyposażenie.

Yerbomos – bombilla i termos w jednym

Yerbomos jest stylowym połączeniem matero (naczynia do yerba mate), bidonu oraz bombilli (rurki z sitkiem do zaparzania). Oprócz tego, że termosy świetnie się prezentują, to pozwalają również na zachowanie tradycyjnego rytuału przygotowywania oraz picia yerby. Cały proces polega na wlaniu do yerbomosu gorącej lub zimnej wody, a następnie wsypaniu suszu do specjalnego matero, po czym całość zamyka się za pomocą pokrywki wyposażonej w bombillę posiadającą podwójny filtr. Po przygotowaniu herbaty pozostaje już tylko delektowanie się jej wspaniałym smakiem przez długi okres czasu, gdyż yerbomosy występują najczęściej w dużych pojemnościach – około 500 ml.

Idealne rozwiązanie dla podróżników – wielbicieli yerba mate

Yerbomos to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują, a także wykonują innego rodzaju aktywności i nie potrafią się rozstać ze swoją ulubioną, aromatyczną yerbą. To akcesorium świetnie sprawdza się w każdym terenie, wobec czego nie trzeba rezygnować z picia naparu w trakcie spaceru, treningu czy podczas podróżowania. Termosy prezentują się bardzo stylowo, więc z pewnością spodobają się osobom preferującym nowoczesny tryb życia. Yerbomosy znaleźć można na stronie internetowej https://zielonytarg.pl/akcesoria/yerba-mate/termosy. Oprócz nich, wielbiciele yerby znajdą tam również wszystkie inne niezbędne akcesoria do przygotowania tej wyjątkowej ceremonii picia herbaty yerba mate.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *