Zabieg Madame Eco

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Wśród wielu nowych zabiegów na rynku kosmetycznym, pojawiła się ostatnio ciekawa propozycja dla pań dojrzałych o wrażliwej cerze, skłonnej do naczynek. Zabieg Madame Eco Laboratorium Femi, bo o nim mowa, jest oparty na delikatnym oddziaływaniu na skórę twarzy, połączonym z aromaterapią, kojącą i odprężającą całe ciało.

Na zabieg składają się: demakijaż olejkiem hydrofilnym, tonizacja wodą lawendową i odżywienie skóry twarzy preparatem Macrobiotic.

Efektem takiej około dwugodzinnej kuracji jest świeża, zdrowo wyglądająca, rozjaśniona, wygładzona i odmłodzona cera oraz odprężone ciało i ukojone pięknymi zapachami zmysły

Kolejna faza zabiegu to masaż twarzy, szyi i karku ciepłym olejkiem ceramidowym, połączonym z masłem karite.

Następny etap zabiegu to maseczki: pod oczy – bazująca na ceramidach i olejkach roślinnych, zaś na twarz, szyję oraz dekolt – regenerująca maseczka Madame Eco.

Regeneracyjne i wzmacniające właściwości zapewniają naturalne składniki, będące podstawą maski, a mianowicie borowina arktyczna, pączki bukowe, lilia Clintonia borealis, rozmaryn i lukrecja. Dodatkowo napięcie i jędrność skóry poprawia kompres z włóknami jedwabiu, kończący zabieg. Efektem takiej około dwugodzinnej kuracji jest świeża, zdrowo wyglądająca, rozjaśniona, wygładzona i odmłodzona cera oraz odprężone ciało i ukojone pięknymi zapachami zmysły. Warto choćby od czasu do czasu zafundować sobie chwilę takiego relaksu, wszak każda z nas, bez względu na wiek lubi czuć się i wyglądać pięknie. Z całą pewnością również każda z nas na taki luksus zasługuje.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *