Zioła i witaminy kontra powiększenie biustu – które z nich warto znać?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Zioła i witaminy kontra powiększenie biustu - które z nich warto znać?

Jednym z elementów urody, który ma ogromny wpływ na kobiecość jest biust. Panie, świadome tego stanu rzeczy, nierzadko decydują się na zabiegi powiększania piersi: lipomodeling, kwas hialuronowy oraz implanty piersiowe. To rozwiązania, które zwykle gwarantują efektywność na najwyższym poziomie. Niestety, koszt ich realizacji jest bardzo wysoki, przez co kobiety szukają tańszych alternatyw.

Zioła i witaminy kontra powiększenie biustu – które z nich warto znać?

Istnieje wiele różnych sposobów na powiększanie piersi, które mogą stanowić prawdziwą, skuteczną alternatywę dla rozwiązań inwazyjnych. Rzecz jasna, trudno spodziewać się efektywności na równie wysokim poziomie co w przypadku zabiegów medycyny estetycznej, aczkolwiek liczne opinie i recenzje potwierdzają, że naturalne metody na większe piersi są faktycznie skuteczne.

Które zioła i witaminy stosować, aby podkreślić swoją kobiecość?

Wielu produktom i substancjom przypisuje się właściwości sprzyjające powiększaniu piersi. Niestety, skuteczność lwiej części naturalnych metod nie została potwierdzona przez co trudno rzetelnie odnieść się do ich efektywności.

Istnieją jednak substancje, które znajdują powszechne zastosowanie w suplementach diety na powiększanie piersi. Pod lupę pragniemy wziąć trzy kluczowe składniki suplementu diety ProBreast Plus.

  • Kozieradka pospolita – to roślina, której przypisuje się wiele pro-zdrowotnych właściwości. Głównym surowcem leczniczym i kosmetycznym są jej nasiona. Liczne doniesienia dowodzą, że kozieradka działa anaboliczne. Wynika to z faktu, iż kozieradka jest doskonałym źródłem fitoestrogenów stanowiących naturalny zamiennik dla żeńskich hormonów płciowych – estrogenów.
  • Ekstrakt z szyszek chmielu – można go uzyskać zarówno parząc szyszki chmielu lub kupując gotowy olejek do stosowania miejscowego. To rozwiązanie, które ma realny wpływ na gospodarkę hormonalną. Uważa się również, że miejscowe stosowanie olejku z szyszek chmielu sprzyja podniesieniu i ujędrnieniu biustu.
  • Koper włoski – za sprawą suplementacji tej niepozornej rośliny ma dochodzić do zwiększenia poziomu prolaktyny w organizmie, czego naturalną konsekwencją jest powiększenie piersi.

Obecność tych trzech substancji w ProBreast Plus (suplemencie diety) ma (wg producenta) gwarantować wzrost biustu o 1,5-2 rozmiary. Czy faktycznie można osiągnąć takie rezultaty? Biorąc pod uwagę recenzje i opinie na temat tego preparatu, może być to realne.

Dieta na większy biust – hit czy kit?

W kontekście powiększania piersi bardzo dużo mówi się również o stosowaniu specjalistycznej diety. Należy jednak mieć na uwadze, że tego typu zmiana nawyków żywieniowych, bardzo często niesie za sobą także zmiany w budowie reszty ciała. Wszak, dieta na większy biust to nic innego jak jadłospis, w którym spory udział mają tłuszcze.

Oczywiście, tego typu jadłospisy są skuteczne. Wynika to z faktu, iż poziom tkanki tłuszczowej w organizmie ma kluczowe znaczenie dla wielkości biustu. Niestety, defekt w postaci nagromadzenia się tkanki tłuszczowej w innych miejscach na naszym ciele (w szczególności: w okolicach brzucha, na pośladkach i udach) sprawia, że zamiast zyskać na atrakcyjności, tracimy.

W związku z tym, jadłospis na większy biust to rozwiązanie, które trudno rekomendować. Niewątpliwie, zdecydowanie atrakcyjniejszym sposobem na powiększenie piersi jest zastosowanie naturalnych produktów i suplementów diety. Wszak, ich konsumpcja nie wiąże się z przyrostami na wadze.

Pragniemy przy tym zauważyć, że decydując się na wykorzystanie medycyny niekonwencjonalnej w walce o większy, jędrniejszy biust należy mieć świadomość, że efekty w każdym z przypadków mogą być bardzo różne.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

brzuszki chodakowskiej

Znaleziony temat: brzuszki chodakowskiej Jak zacząć trening i dietę Ewy Chodakowskiej? Ewa Chodakowska to jedna z najbardziej popularnych trenerów fitness w Polsce. Jej programy treningowe

Czytaj więcej »

keto dieta u fryzjera

Znaleziony temat: keto dieta u fryzjera Keto dieta u fryzjera – jak być aktywnym z Ewą Chodakowską Chcesz schudnąć, poprawić kondycję i wzmocnić mięśnie? A

Czytaj więcej »

como es la dieta keto

Znaleziony temat: como es la dieta keto Poradnik: Jak zacząć dietę keto i być aktywnym Dieta keto, znana również jako dieta ketogeniczna, stała się bardzo

Czytaj więcej »

cwiczenia na posladki na silowni

Znaleziony temat: cwiczenia na posladki na silowni „Cwiczenia na posladki na silowni – jak efektywnie wyrzezbic swoje pośladki” Jeśli marzysz o pięknie wymodelowanych pośladkach, to

Czytaj więcej »

ćwiczenia na nogi szczupłe

Znaleziony temat: ćwiczenia na nogi szczupłe Ćwiczenia na nogi szczupłe – jak zacząć i osiągnąć wymarzone rezultaty Marzysz o smukłych nogach, które będą dumnie prezentować

Czytaj więcej »

chodakowska menu

Znaleziony temat: chodakowska menu Jak schudnąć i być aktywnym z menu Ewy Chodakowskiej Ewa Chodakowska, znana trenerka fitness, jest jedną z najbardziej inspirujących postaci w

Czytaj więcej »

półprzysiad

Znaleziony temat: półprzysiad Jak schudnąć i poprawić wygląd pośladków? Poradnik treningowy z Ewą Chodakowską Jeśli chcesz schudnąć i poprawić wygląd swoich pośladków, to dobrze trafiłeś!

Czytaj więcej »

ewa chodakowska youtube detocell

Znaleziony temat: ewa chodakowska youtube detocell Jak schudnąć i poprawić kondycję za pomocą treningów Ewy Chodakowskiej? Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerów fitness w

Czytaj więcej »

model look ewa chodakowska

Znaleziony temat: model look ewa chodakowska Poradnik: Jak schudnąć i poprawić sylwetkę zgodnie z modelem Ewą Chodakowską Czy marzysz o smukłej sylwetce i jędrnych mięśniach?

Czytaj więcej »

ćwiczenia na płaski brzuch

Znaleziony temat: ćwiczenia na płaski brzuch Poradnikowy artykuł: „Jak osiągnąć płaski brzuch dzięki ćwiczeniom i zdrowej diecie” Marzysz o płaskim brzuchu, ale nie wiesz, jak

Czytaj więcej »

gov dieta

Znaleziony temat: gov dieta Jak schudnąć i być aktywnym? Poradnik dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie! W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę

Czytaj więcej »

dlaczego swędzą pośladki

Znaleziony temat: dlaczego swędzą pośladki Jak pozbyć się swędzenia pośladków – poradnik dla aktywnych Swędzenie pośladków może być nie tylko uciążliwe, ale także bardzo irytujące.

Czytaj więcej »

keto dieta ile tłuszczu

Znaleziony temat: keto dieta ile tłuszczu Keto dieta – jak schudnąć i być aktywnym? Coraz więcej osób zastanawia się, jak skutecznie schudnąć i jednocześnie być

Czytaj więcej »