Zioła i witaminy kontra powiększenie biustu – które z nich warto znać?

Zioła i witaminy kontra powiększenie biustu – które z nich warto znać?

Jednym z elementów urody, który ma ogromny wpływ na kobiecość jest biust. Panie, świadome tego stanu rzeczy, nierzadko decydują się na zabiegi powiększania piersi: lipomodeling, kwas hialuronowy oraz implanty piersiowe. To rozwiązania, które zwykle gwarantują efektywność na najwyższym poziomie. Niestety, koszt ich realizacji jest bardzo wysoki, przez co kobiety szukają tańszych alternatyw.

Zioła i witaminy kontra powiększenie biustu – które z nich warto znać?

Istnieje wiele różnych sposobów na powiększanie piersi, które mogą stanowić prawdziwą, skuteczną alternatywę dla rozwiązań inwazyjnych. Rzecz jasna, trudno spodziewać się efektywności na równie wysokim poziomie co w przypadku zabiegów medycyny estetycznej, aczkolwiek liczne opinie i recenzje potwierdzają, że naturalne metody na większe piersi są faktycznie skuteczne.

Które zioła i witaminy stosować, aby podkreślić swoją kobiecość?

Wielu produktom i substancjom przypisuje się właściwości sprzyjające powiększaniu piersi. Niestety, skuteczność lwiej części naturalnych metod nie została potwierdzona przez co trudno rzetelnie odnieść się do ich efektywności.

Istnieją jednak substancje, które znajdują powszechne zastosowanie w suplementach diety na powiększanie piersi. Pod lupę pragniemy wziąć trzy kluczowe składniki suplementu diety ProBreast Plus.

  • Kozieradka pospolita – to roślina, której przypisuje się wiele pro-zdrowotnych właściwości. Głównym surowcem leczniczym i kosmetycznym są jej nasiona. Liczne doniesienia dowodzą, że kozieradka działa anaboliczne. Wynika to z faktu, iż kozieradka jest doskonałym źródłem fitoestrogenów stanowiących naturalny zamiennik dla żeńskich hormonów płciowych – estrogenów.
  • Ekstrakt z szyszek chmielu – można go uzyskać zarówno parząc szyszki chmielu lub kupując gotowy olejek do stosowania miejscowego. To rozwiązanie, które ma realny wpływ na gospodarkę hormonalną. Uważa się również, że miejscowe stosowanie olejku z szyszek chmielu sprzyja podniesieniu i ujędrnieniu biustu.
  • Koper włoski – za sprawą suplementacji tej niepozornej rośliny ma dochodzić do zwiększenia poziomu prolaktyny w organizmie, czego naturalną konsekwencją jest powiększenie piersi.

Obecność tych trzech substancji w ProBreast Plus (suplemencie diety) ma (wg producenta) gwarantować wzrost biustu o 1,5-2 rozmiary. Czy faktycznie można osiągnąć takie rezultaty? Biorąc pod uwagę recenzje i opinie na temat tego preparatu, może być to realne.

Dieta na większy biust – hit czy kit?

W kontekście powiększania piersi bardzo dużo mówi się również o stosowaniu specjalistycznej diety. Należy jednak mieć na uwadze, że tego typu zmiana nawyków żywieniowych, bardzo często niesie za sobą także zmiany w budowie reszty ciała. Wszak, dieta na większy biust to nic innego jak jadłospis, w którym spory udział mają tłuszcze.

Oczywiście, tego typu jadłospisy są skuteczne. Wynika to z faktu, iż poziom tkanki tłuszczowej w organizmie ma kluczowe znaczenie dla wielkości biustu. Niestety, defekt w postaci nagromadzenia się tkanki tłuszczowej w innych miejscach na naszym ciele (w szczególności: w okolicach brzucha, na pośladkach i udach) sprawia, że zamiast zyskać na atrakcyjności, tracimy.

W związku z tym, jadłospis na większy biust to rozwiązanie, które trudno rekomendować. Niewątpliwie, zdecydowanie atrakcyjniejszym sposobem na powiększenie piersi jest zastosowanie naturalnych produktów i suplementów diety. Wszak, ich konsumpcja nie wiąże się z przyrostami na wadze.

Pragniemy przy tym zauważyć, że decydując się na wykorzystanie medycyny niekonwencjonalnej w walce o większy, jędrniejszy biust należy mieć świadomość, że efekty w każdym z przypadków mogą być bardzo różne.